НАША МІСІЯ

Чиста та здорова шкіра

Це означає найкращі інгредієнти, персоналізовані з'єднання, які ви не можете отримати більше ніде,
і зовсім інший процес перевірки.
Створено, щоб зробити експертну дерматологію доступною
Skienxi була заснована у 2019 році лікарем дерматовенерологом Дариною Судус. Вона вважала, що високоякісні рецептурні засоби догляду за шкірою, рекомендовані дерматологами і засновані на фактичних даних, недоступні переважній більшості населення. Вона створила Skinexi щоб змінити це.

"Ми прагнемо зробити поради експертів з дерматології та методи лікування, засновані на фактичних даних, доступними для всіх".

Хто ми?
Серйозні вчені
Skinexi – це злиття міждисциплінарної команди, до якої входять консультанти-дерматологи, фармацевти, які спеціалізуються в галузі дерматології, лікарі загальної практики, клінічні дослідники та науковці, які розробляють рецептури. Ми використовуємо технології для досягнення того, що неможливо у традиційній клініці. Середній лікар проводить дуже мало днів, якщо взагалі проводить, у медичній школі або як молодший лікар, вивчаючи прищі, наприклад, у той час як у Skinexi ми витратили сотні годин на розробку наших клінічних способів лікування кожного стану шкіри, який ми ефективно лікуємо.
Що ми робимо?
Ефективний та доступний догляд за шкірою
У Skinexi ми зробили щось унікальне, чого не може запропонувати жоден інший дерматолог. Ми створили косметичну лабораторію.

Лабораторія, яка створює швидкодіючі лосьйони від висипів. Усі лосьйони щодня виробляються у наших власних спеціально обладнаних чистих приміщеннях. Це дозволяє нам персоналізувати засіб відповідно до індивідуальних потреб пацієнта. Персоналізація відбувається на постійній основі, що дозволяє нам постійно персоналізувати догляд відповідно до шкіри клієнта, оскільки вона змінюється з часом. Ми також пропонуємо можливість поєднувати інгредієнти для задоволення індивідуальних потреб пацієнтів.
Чому ми це робимо?
Ми вважаємо, що люди заслуговують на доступ до дійсно вірної інформації та методів лікування, які дійсно працюють.
Skinexi інвестує сотні тисяч у розвиток нашої платформи та розширення наших клінічних знань. Наші систематичні огляди та регулярні консультації провідних дерматологів дають нам найактуальніші рекомендації. У рамках нашої місії ми прагнемо зробити цінні дослідження «з відкритим вихідним кодом», щоб кожен міг отримати доступ і отримати вигоду з наших зусиль.

Ми прагнемо надати єдине джерело інформації, включаючи косметичні інгредієнти, щоденні поради щодо догляду за шкірою та клінічні рекомендації. Інформація буде актуальною для всіх у всьому світі, незалежно від того, чи є вони сертифікованими дерматологами чи клієнтами, зацікавленими в тому, щоб покращити свій повсякденний догляд за шкірою.